GR FR DE ES EN
36 C
Athens

Εφημερίδα - Ανθρώπινα Νέα ©

Παρασκευή, 30 Ιουλίου, 2021

Αποτελέσματα

Διαβάστε ακόμη

Για τον πρώτο προκριματικό γύρο του Europa Conference League σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Μόστα (Μάλτα) – Σπάρτακ Τρνάβα (Σλοβακία) 3-2

Μονς Κάλπε (Γιβραλτάρ) – Σάντα Κολόμα (Ανδόρα) 1-1

Ποντγκόριτσα (Μαυροβούνιο) – Λάτσι (Αλβανία) 21:30

Λιεπάγια (Λετονία) – Στρούγκα (Βόρεια Μακεδονία) 08/07

Νόα (Αρμενία) – Κουόπιο (Φινλανδία) 08/07

Σίλεκς (Β. Μακεδονία) – Πετροκούμπ (Μολδαβία) 08/07

Ιντερ Τούρκου (Φινλανδία) – Ακαδημία Πούσκας (Ουγγαρία) 08/07

Χόνκα (Φινλανδία) – Ρούναβικ (Νησιά Φαρόε) 08/07

Ρίγας Σκόλα (Λετονία) – Κλάκσβικ (Ν. Φαρόε) 08/07

Σαντ Τζούλια (Ανδόρα) – Γκζίρα Γιουνάιτεντ (Μάλτα) 08/07

Λεβάντια Ταλίν (Εσθονία) – Σεντ Τζόσεφς (Γιβραλτάρ) 08/07

Ντάνταλκ (Ιρλανδία) – Νιουτάουν (Ουαλία) 08/07

Ζίλινα (Σλοβακία) – Ντίλα Γκόρι (Γεωργία) 08/07

Μιλσάμι Ορχέι (Μολδαβία) – Σαράγεβο (Βοσνία/Ερζεγοβίνη) 08/07

Ρασίνγκ Ουνιόν (Λουξεμβούργο) – Μπρέινταμπλικ (Ισλανδία) 08/07

Γκλεντόραν (Β. Ιρλανδία) – Δε Νιου Σέιντς (Ουαλία) 08/07

Μπάλα Τάουν (Ουαλία) – Λάρνε (Β. Ιρλανδία) 08/07

Μπιρκιρκάρα (Μάλτα) – Λα Φιορίτα (Σαν Μαρίνο) 08/07

Ντομζάλε (Σλοβενία) – Σουίφτ Χέσπερ (Λουξεμβούργο) 08/07

Ντρίτα (Κόσοβο) – Ντέτσιτς (Μαυροβούνιο) 08/07

Γιουρόπα (Γιβραλτάρ) – Κάουνο Ζαλγκίρις (Λιθουανία) 08/07

Χαφναρφιόρντουρ (Ισλανδία) – Σλίγκο Ρόβερς (Ιρλανδία) 08/07

Φεχερβάρ (Ουγγαρία) – Αραράτ Ερεβάν (Αρμενία) 08/07

Πάιντε Λιναμεεσκόντ (Εσθονία) – Σλασκ (Πολωνία) 08/07

Παρτιζάνι (Αλβανία) – Σφίντουλ Γκεόργκε (Μολδαβία) 08/07

Σκούπι (Βόρεια Μακεδονία) – Λάπι (Κόσοβο) 08/07

Σουτιέσκα (Μαυροβούνιο) – Γκάγκρα (Γεωργία) 08/07

Βελέζ (Βοσνία/Ερζεγοβίνη) – Κολερέιν (Β. Ιρλανδία) 08/07

Μάριμπορ (Σλοβενία) – Ουράρτου (Αρμενία) 08/07

Τρε Πένε (Σαν Μαρίνο) – Ντιναμό Μπατούμι (Γεωργία) 08/07

Σιρόκι Μπρίγεγκ (Βοσνία/Ερζεγοβίνη) – Βλάζνια (Αλβανία) 08/07

Στιάρναν (Ισλανδία) – Μποχίμιανς (Ιρλανδία) 08/07

 

Μόστα (Μάλτα) – Σπάρτακ Τρνάβα (Σλοβακία) 3-2

Μονς Κάλπε (Γιβραλτάρ) – Σάντα Κολόμα (Ανδόρα) 1-1

Ποντγκόριτσα (Μαυροβούνιο) – Λάτσι (Αλβανία) 21:30

Λιεπάγια (Λετονία) – Στρούγκα (Βόρεια Μακεδονία) 08/07

Νόα (Αρμενία) – Κουόπιο (Φινλανδία) 08/07

Σίλεκς (Β. Μακεδονία) – Πετροκούμπ (Μολδαβία) 08/07

Ιντερ Τούρκου (Φινλανδία) – Ακαδημία Πούσκας (Ουγγαρία) 08/07

Χόνκα (Φινλανδία) – Ρούναβικ (Νησιά Φαρόε) 08/07

Ρίγας Σκόλα (Λετονία) – Κλάκσβικ (Ν. Φαρόε) 08/07

Σαντ Τζούλια (Ανδόρα) – Γκζίρα Γιουνάιτεντ (Μάλτα) 08/07

Λεβάντια Ταλίν (Εσθονία) – Σεντ Τζόσεφς (Γιβραλτάρ) 08/07

Ντάνταλκ (Ιρλανδία) – Νιουτάουν (Ουαλία) 08/07

Ζίλινα (Σλοβακία) – Ντίλα Γκόρι (Γεωργία) 08/07

Μιλσάμι Ορχέι (Μολδαβία) – Σαράγεβο (Βοσνία/Ερζεγοβίνη) 08/07

Ρασίνγκ Ουνιόν (Λουξεμβούργο) – Μπρέινταμπλικ (Ισλανδία) 08/07

Γκλεντόραν (Β. Ιρλανδία) – Δε Νιου Σέιντς (Ουαλία) 08/07

Μπάλα Τάουν (Ουαλία) – Λάρνε (Β. Ιρλανδία) 08/07

Μπιρκιρκάρα (Μάλτα) – Λα Φιορίτα (Σαν Μαρίνο) 08/07

Ντομζάλε (Σλοβενία) – Σουίφτ Χέσπερ (Λουξεμβούργο) 08/07

Ντρίτα (Κόσοβο) – Ντέτσιτς (Μαυροβούνιο) 08/07

Γιουρόπα (Γιβραλτάρ) – Κάουνο Ζαλγκίρις (Λιθουανία) 08/07

Χαφναρφιόρντουρ (Ισλανδία) – Σλίγκο Ρόβερς (Ιρλανδία) 08/07

Φεχερβάρ (Ουγγαρία) – Αραράτ Ερεβάν (Αρμενία) 08/07

Πάιντε Λιναμεεσκόντ (Εσθονία) – Σλασκ (Πολωνία) 08/07

Παρτιζάνι (Αλβανία) – Σφίντουλ Γκεόργκε (Μολδαβία) 08/07

Σκούπι (Βόρεια Μακεδονία) – Λάπι (Κόσοβο) 08/07

Σουτιέσκα (Μαυροβούνιο) – Γκάγκρα (Γεωργία) 08/07

Βελέζ (Βοσνία/Ερζεγοβίνη) – Κολερέιν (Β. Ιρλανδία) 08/07

Μάριμπορ (Σλοβενία) – Ουράρτου (Αρμενία) 08/07

Τρε Πένε (Σαν Μαρίνο) – Ντιναμό Μπατούμι (Γεωργία) 08/07

Σιρόκι Μπρίγεγκ (Βοσνία/Ερζεγοβίνη) – Βλάζνια (Αλβανία) 08/07

Στιάρναν (Ισλανδία) – Μποχίμιανς (Ιρλανδία) 08/07

ΠΗΓΗ ΑΠΕ-ΜΠΕ

Προηγούμενο άρθροΧασισοφυτεία
Επόμενο άρθροΠυροβολήθηκε

Τελευταία άρθρα

Κρούσματα

Λίστα

Αντίπαλος

Επέστρεψε

Κατάρρευση